O firmie

poliglota

Spółka powstała w Warszawie w 1988 roku, co oznacza, że działamy na rynku już prawie 30 lat!

Spółka powstała w Warszawie w 1988 roku, co oznacza, że działamy na rynku już prawie 30 lat!

Została założona przez Magdalenę Lipińską-Derlikowską, absolwentkę Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Andrzej Derlikowskiego – ekonomistę, absolwenta SGH.

Od początku działalności funkcjonowaliśmy jako szkoła języków obcych, prowadząc głównie szkolenia otwarte dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z najbardziej popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Stopniowo oferta szkoleń poszerzała się o inne języki takie jak szwedzki, hiszpański, włoski i rosyjski. Wraz z powiększeniem oferty, wśród naszych klientów zaczęły pojawiać się firmy oraz instytucje, których zainteresowanie zapoczątkowało stworzenie działu szkoleń językowych in-company. Wówczas ogromną popularnością zaczęły cieszyć się również językowe kursy wyjazdowe do Anglii, Niemiec czy Francji.

W wyniku ciągłego rozwoju działalności wprowadziliśmy do swojej oferty szkolenia biznesowe z zakresu przywództwa, zarządzania projektami, analizy biznesowej i międzykulturowości. Wiele z tych szkoleń prowadzonych jest w ramach współpracy z zagranicznymi (amerykańskimi i brytyjskimi partnerami), przez obcojęzycznych trenerów w języku angielskim. Łącząc swoją ofertę językową oraz biznesową Poliglota oferuje również szereg szkoleń językowych z zakresu tematyki biznesowej.

Poliglota sp. z o.o.
Pruszkowska 17
02-119 Warszawa

pon. - pt.
09:00 - 17:00